בשביל מה צריך בכלל תוכנה לניתוח טכני?

זנים שונים של סוחרים מאכלסים את שוקי המניות. אלה הסוחרים לטווחים ארוכים, אלה הסוחרים לטווחים קצרים, אחרים מתמקדים באופציות מעו"ף ועוד לא מעט סוגים, טעמים והעדפות.
28/7/2022

זנים שונים של סוחרים מאכלסים את שוקי המניות. אלה הסוחרים לטווחים ארוכים, אלה הסוחרים לטווחים קצרים, אחרים מתמקדים באופציות מעו"ף ועוד לא מעט סוגים, טעמים והעדפות. השונות גדולה אך המכנה המשותף לכולם הוא הצורך במידע. מידע מסוג מאוד מסויים: ממוקד, ספציפי וייחודי. את המידע הדרוש כדי לקבל החלטה נכונה עבור כל אחד ואחת המשתתפים במשחק הלא בפשוט הנקרא שוק ההון, אפשר למצוא בכפיפה אחת. בורסהגרף.

למעלה מ-13 שנה שתוכנת בורסהגרף היא התוכנה המובילה בשוק לניתוח טכני ומידע מקצועי שמטרתו להוביל להחלטה נכונה. דברים רבים מבדילים אותה מתוכנות אחרות הקיימות היום וכאן ומאלטרנטיבות אינטרנטיות פשוטות יותר.

הסורק של בורסה גרף

15,000  מניות מטבעות אופציות, תעודות סל ונכסים אחרים קיימים בתוכנה. בבואינו לסחור אנו חייבים להיות ממוקדים ויעילים במציאת המניות האטרקטיביות. אלו המתאימות לשיטת המסחר שלנו, למצב שוק קיים. אלו הנמצאות במצב צבירה נכון לדקה הנוכחית, ליום הנוכחי. בלתי אפשרי, או יותר נכון כמעט בלתי אפשרי לבצע חיפוש ידני.

לא עוד "תוכנה לניתוח טכני"

בבורסה גרף, בנינו סורק ייעודי שכמונו, ואנו מתחייבים, לא תמצאו גם בתוכנות המובילות בעולם. כל חיתוך, כל שינוי וכל סוג של סריקה תוכלו למצוא שם. ולא רק סריקות טכניות אלא גם סריקות כלכליות לפי שווי שוק, רווח, מכפיל וחלוקת דיבידנד. מצבי קיצון, מחזורים חריגים, נרות של קונים ומוכרים, שבירות, פריצות, תנודתיות גבוהה ונמוכה הם רשימה מזערית משפע האפשרויות שיובילו אותך בדיוק למניה הנכונה.

כל שעליך לעשות בסופו של דבר הוא לבחור את האפשרות וללחוץ על כפתור. הרשימה תוצג מיידית ותוכל לנתח את המניה. מיותר לציין שתהליך זה חוסך לא מעט זמן יקר, זמן אותו תוכל להשקיע במסחר ובניתוח.

החידושים בסורק בגרסת יולי 2013 הם רבים: אזור מהיר ופשוט לסינון לפי מחזור, סוג הגרף וסינונים נוספים. פריצות ושבירות לפי מתנדי CCI ו-ATR. סינונים חדשים כגון לפי תנודה, שער פתיחה, ADX  ו-RSI וכן מספר איתותים טכניים חדשים.

חידושים נוספים בגירסה 4.93 שהושקה ממש בימים האחרונים הם מחשבון רווח והפסד שמאפשר שליטה ובקרה מקצועית על הפוזיציות שלך, חידושים ושיפורים במסך התיק האישי ובגרף, מערכת התראות משופרת שכוללת (כבר מהגרסאות הקודמות) אפשרות לקבל התראות למייל ולסמס ועוד.

לעדכונים שוטפים בזמן אמת, ייעוץ ושלל כלים חיוניים

השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

אולי יעניין אתכם

כתבות תוכן

פאנל מקצועי לבעלי רו"ח בשיתוף לשכת רו"ח

לנהל משרד רו"ח זה לא תיק, זה עסק… להגדיל הכנסות, לצמצם הוצאות ולגייס לקוחות-אסטרטגיות וכלים למינוף המשרד
כתבות תוכן

קטנועים כפתרון לפקקים-צפו בפאנל בהשתתפות צח דרוקר, מנכ"ל קבוצת Guideline

פתרונות טכנולוגיים

סרטון אודות מעבר השרתים שלנו למשרדים החדשים

בואו לשמוע כיצד ביצענו מהלך מעבר של חדר מחשב בסיוע של קבוצת הפרוייקטים של HPE ודורקום. תהליך...
פתרונות טכנולוגיים

איך מערכת ה-CRM עוזרת בניהול העסק?

אם בעבר כל המידע על העסק היה נשמר בכתב יד בעזרת פתקים ומחברות שהיו מסייעים בניהול העסק...