המהפכה הדיגיטלית של פינבוט: הנהלת חשבונות ללא ניירת ב- 3 צעדים פשוטים

רואי חשבון ויועצי מס: הכירו את הדור הבא של עולם הנהלת החשבונות!
מערכת פינבוט | 13/7/2022

רואי חשבון ויועצי מס: הכירו את הדור הבא של עולם הנהלת החשבונות!

מערכת מתקדמת דרכה הלקוח מצלם ושולח חשבוניות? מערכת חכמה הסורקת את הצילומים עבורכם והופכת אותם אוטומטית לפקודות יומן? נשמע עתידי, אבל העתיד הזה כבר כאן ועובד אצל מאות רבות של משרדי רואי חשבון ויועצי מס. חשבים משלימה מהפכה דיגיטלית רוחבית המאפשרת לנו ולכם להעניק שירות מלא המתאים במיוחד לדרישות התקופה – ואף מעבר לכך, להפוך את המשבר להזדמנות ולפתח כלים מתקדמים שילוו אותנו לעתיד משוכלל, יעיל, שירותי וחסכוני יותר.

הכלי המתקדם ביותר העומד כעת לרשותכם הוא מערכת הנהלת החשבונות המקיפה 'פינבוט' – Finbot – הנעזרת בבינה מלאכותית ויכולת למידה מתקדמת ועושה עבורכם חלק עצום מהעבודה המייגעת. פינבוט מפשטת ומייעלת את עבודתכם ומאפשרת לכם להעניק ללקוחות שירות מושלם – ולפנות שעות עבודה יקרות.

הנה"ח ללא שקיות של חשבוניות וללא ימים של הקלדות, חסכון בכוח אדם, חסכון בכסף וכל זה מקנה רווח גבוה יותר למשרד.

אפליקציית פינבוט הנושאת את הלוגו והמיתוג שלכם מותקנת בסמארטפון של הלקוח. האפליקציה בנוייה כך שתהיה נגישה ומובנת באופן מיידי, פשוטה במיוחד לתפעול עבור כל אדם, בכל גיל וללא רקע טכני. והתפעול? אף פשוט מכך. כל שהלקוח נדרש לעשות הוא לצלם את המסמך – ולשלוח אותו אליכם. כל מה שבעבר דרש איסוף פיזי ושליחים, נסיעות, חנייה ותיאומים – וכמובן דרש עובדים שיקלידו חשבונית חשבונית במשך ימים – כל זה נעשה כעת באופן אוטומטי – ואפילו דרך הוואצאפ.

כיצד מתרחשת הנה"ח דיגיטלית? (בין היתר ע"י שימוש באפליקציה לאיסוף חשבוניות)

מרגע שהלקוח צילם ושלח את המסמך [חשבונית או כל מסמך אחר, בוואצאפ או במייל] סורקת אותו התוכנה, מעבדת אותו והופכת אותו באופן אוטומטי מתמונה לפקודת יומן. כל שרשרת המגע שהיתה נחוצה בינכם לבין הלקוחות או השליחים הופכת מיותרת, שעות של הקלדה הופכות למשימה קצרה ופשוטה של בקרה לחומרים שעיבדה התוכנה ואתם מוכנים לשדר את הנתונים.

ייצוג מתקדם: רו"ח ויועצי מס בזמינות 7\24

לאפליקציית הנה"ח דיגיטלית יש יתרונות רבים, והמרכזי שבהם הוא העובדה שהמידע המצוי אצלכם זמין ונגיש לכם וללקוחות בכל עת לנוחותכם ומהנייד שלכם ושלהם. אם בעבר קיבלתם טלפונים דחופים שביקשו דו"ח מסויים באופן מיידי ונאלצתם לעזוב הכל ולסייע, הרי שכעת המובייל עובד עבורכם: הלקוח נכנס לאפליקציה ומייד עומדים לרשותו דוחו"ת רווח\הפסד\הוצאות, טפסים ועוד. אספקט זה לבדו חוסך מכם טלפונים, אי הבנות, מיילים שלא נפתחים – והמון שעות יקרות.

חוסכים זמן וכסף – מעניקים שירות מתקדם ויוקרתי

Finbot מאפשרת לכם לחסוך בדרכים רבות תוך שהשירות שאתם מעניקים ללקוחות עולה ברמה. הזמינות של הנתונים הוא פן אחד, ובפן השני ההתמודדות עם הקלדה ידנית של אלפי מסמכי סליקה ומיסוי, הצעות מחיר וטפסים – השעות שנחסכות מסייעות לכם להתייעל, לחסוך הון וקילוגרמים של נייר ובעיקר חוסכות מנגנונים מסובכים של אחסון כל הניירת. ב-2021 אתם תיפרדו מהמון קלסרים – זו הבטחה.

עידן חדש ומדוייק: הנהלת חשבונות בדיגיטל

דיווח לרשויות המס בלחיצת כפתור – זה כל מה שנשאר לכם: הלקוחות זוכים בגישה לשפע נתונים המפולחים באופן בהיר וברור, זוכים בהזדמנות ייחודית לקבל החלטות בזמן אמת מול גרפים המציגים בפשטות רווח והפסד, זוכים בשליטה ובקרה מקיפה ומלאה על העסק – ואתם אלו שמעניקים להם את ההזדמנות הייחודית הזו ואת האפליקציה מטעם משרדכם, ועבורכם מערכת פינבוט כוללת תמיכה טלפונית של מומחים העומדים לרשותכם.

לעדכונים שוטפים בזמן אמת, ייעוץ ושלל כלים חיוניים

השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

אולי יעניין אתכם

כתבות תוכן

פאנל מקצועי לבעלי רו"ח בשיתוף לשכת רו"ח

לנהל משרד רו"ח זה לא תיק, זה עסק… להגדיל הכנסות, לצמצם הוצאות ולגייס לקוחות-אסטרטגיות וכלים למינוף המשרד
כתבות תוכן

קטנועים כפתרון לפקקים-צפו בפאנל בהשתתפות צח דרוקר, מנכ"ל קבוצת Guideline

פתרונות טכנולוגיים

סרטון אודות מעבר השרתים שלנו למשרדים החדשים

בואו לשמוע כיצד ביצענו מהלך מעבר של חדר מחשב בסיוע של קבוצת הפרוייקטים של HPE ודורקום. תהליך...
שוק ההון

בשביל מה צריך בכלל תוכנה לניתוח טכני?

זנים שונים של סוחרים מאכלסים את שוקי המניות. אלה הסוחרים לטווחים ארוכים, אלה הסוחרים לטווחים קצרים, אחרים...